עמוד הבית » אבטחת אישיים

שירותי אבטחת אישים

אבטחת אישים

לכל אדם מגיעה הזכות להסתובב בחופשיות ובביטחון, בכל מקום שבו יבחר ללכת. מסיבה זו יש במדינה חוק וכוחות שיטור אשר תפקידים לשמור על הסדר הציבורי וביטחון האזרחים. אך ישנם גם אלו אשר חשופים לסיכונים ואיומים אישיים והם נזקקים לשירותי אבטחת אישים; שירותים אשר ישמרו על ביטחונם וביטחון בני משפחותיהם.

דמויות ציבוריות מוכרות, אנשים בעל כוח והשפעה עשויים לסבול מאיומים שונים, החל מפגיעה בפרטיות והטרדות, ועד לכדי סכנה של אלימות ופגיעה פיזית. בעלי תפקידים מסוימים, כמו למשל ראש הממשלה והשרים, זוכים לאבטחת השב“כ, אך אחרים נזקקים לשירותי אבטחת אישים באופן פרטי.

אל תוך הרשימה של אנשים הנזקקים לשירותי אבטחת אישים יכולים להיכנס פוליטיקאים, עיתונאים, סלבריטאים, שופטים, ראשי רשויות, אנשי עסקים, בעלי הון וכל מי שמאוים באופן אישי, ולאו דווקא על ידי גורמים עוינים, אלו יכולים להיות גם מעריצים או צלמים שאינם יודעים גבולות.

אבטחת אישים בהתאמה אישית

לא כל אישיות מתמודדת אם אותם האיומים, ולא כולם נזקקים לאותה רמה של אבטחה. ישנם אנשים אשר נזקקים לאבטחה אישית באופן זמני, כמו למשל כוכב ריאלטי שחולל סערה רגעית, אך גם כאלו אשר צריכים אבטחה קבועה וממושכת.

או לקוחות הנזקקים לאבטחה כבדה אשר עשויה לכלול שומרי ראש חמושים 24 שעות ביממה, ורכבים ממוגנים, אחרים יכולים להסתפק באבטחה יותר בסיסית.

בנוסף ישנם גם מקרים בהם יש צורך באבטחה אך ורק לצורך אירועים נקודתיים, כמו השתתפות באירועים או סיורים אשר עלולים למשוך תשומת לב מיוחדת. אבטחה אישית, בהתאם לנסיבות, היא לא רק ליווי אישי, היא עשויה לכלול סיור מקדים וסקר סיכונים במקום שאליו האישיות המאובטחת מגיעה.

שירותי אבטחת אישים

כוללים ליווי צמוד של האישות המאובטחת, נדרשים גם בארץ וגם בחו“ל. במקרים מסוימים הסכנות בחו“ל עשויות להיות גדולות יותר מאשר הסכנות בארץ. אבטחת אישים בחו“ל מציבה אתגרים מיוחדים וצורך בחברה מנוסה ובעלת שיתופי פעולה בחו“ל. כמו כן, גם מבקרים מחו“ל עשויים להזדקק לשירותי אבטחה אישית, כמו למשל במקרה של אנשי עסקים ובעלי הון, כוכבי קולנוע וטלוויזיה וסלבריטאים. בעולם הביטחון תוכלו לקבל שירותי אבטחה אישי בארץ ובחו“ל.

עבור כל לקוח יש לבצע הערכת סיכונים ולבנות עבורו תכנית לאבטחת אישים המתאימה לצרכים שלו ולאיומים עלו.

אבטחה אישית חייבת להתבצע על ידי חברה מנוסה, המתנהלת בצורה חוקית ואחראית, ומחזיקה בכוח האדם המתאים לביצוע עבודות אלו. עבודה זו דורשת שימוש בכוח האדם האיכותי ביותר, כוח אדם אשר יכול להציע את התכונות הפיזיות אשר יאפשרו לו לנטרל איומים תוך כדי שימוש בכוח. אך מצד שני יש צורך גם בתכונות אופי חזקות של ערנות תמידית והפעלת שיקול דעת גם במצבי לחץ.

עולם הביטחון מספקת לכם מענה לאבטחת אישים, בהתאם לרמת האבטחה הנדרשת, בהתאם לחוק ולסטנדרטים המקצועיים. אצלנו תקבלו שירות אמין ודיסקרטי אשר יאפשר לאישיות המובטחת להתנהל בצורה בטוחה וללא חשש.

אבטחת אישים
אבתחת אישים בכירים