עמוד הבית » אודות

עולם הביטחון-אודות

עולם הביטחון

בעולם שבו אנו חיים, המציאות הביטחונית, איומי הטרור והסכנות השונות, כל אלו מחייבים אותנו להיערך לאיומים ביטחוניים. חלק גדול מכך נעשה על ידי המדינה, באמצעות צבא, משטרה וגופים אחרים. אך מגוון האיומים והסכנות אינו מאפשר לגופים אלו לתת פתרון לכל צורך ביטחוני או בטיחותי, ולכן אנו נזקקים לשירותים של אנשי שמירה וביטחון מהשוק הפרטי.

חברתנו הוקמה על ידי צוות של אנשי ביטחון אשר הגיעו מהעשייה הביטחונית, ממקומות כמו משרד הביטחון, צה“ל, המוסד והשב“כ, והתאגדו יחדיו על מנת להציע שירותי אבטחה ושמירה בשוק הפרטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לצורך כך הם גייסו עוד מומחים מתחום האבטחה והמודיעין, והקימו ארגון מוביל אשר יכול לתת מענה לכל צורך ביטחוני.

על פי התפיסה הביטחונית של צוות המייסדים והצוות הניהולי, ישנה הבנה כי ביטחון הוא תחום הדורש אמינות והתמקצעות. מסיבה זו אנו מתנהלים כחברת קבלן המחליפה את עובדיה באופן תדיר. 

עובדי החברה

אנו מעדיפים להתבסס על עובדים קבועים, המביאים איתם רקע ביטחוני, אך גם עוברים הסמכה ואימונים אצלנו. אנו בוחרים את העובדים שלנו בפינצטה, כי בסופו של דבר הם אלו החיילים שלנו בשטח, אלו אשר מבצעים את משימות האבטחה ומגיבים למצבים שונים, בהתאם לחוק ולנהלים שנקבעו.

אנו מאמינים כי ביטחון הוא תוצר של הכנה נכונה. בין אם מדובר במתקן בעל חשיבות אסטרטגית, מרכז קניות, או אישיות מאובטחת – לכל לקוח ישנם איומים ביטחוניים בעלי אופי שונה. לכן כל שירותי האבטחה והשמירה מתחילים בסקר סיכונים ופיתוח של אסטרטגיה אשר נותנת מענה לכל אותם האיומים, ומתן דגש על מניעה. לאחר שגובשה תפיסת הביטחון, אנו מכינים את כוח האדם, מהדרגה הפיקודית ועד השומרים בשטח, לצורך ביצוע המשימה.

המטרה שלנו היא שכל איש אבטחה יהיה ערני ומודע לסכנות, ויהיו לו הכלים הנכונים אשר יאפשרו לו למנוע תקריות בעלות אופי ביטחוני עוד לפני שהן מתרחשות, אך גם להגיב במידת צורך.

את כל זה איננו יכולים להשיג עם כוח אדם זמני. ההון האנושי הוא אחד הדברים החשובים ביותר, ולכן אנו משתמשים בתהליך סינון קפדני ומשקיעים בכל עובד.

פתרון אישי לכל לקוח

חברת עולם הביטחון מביאה איתה ניסיון של למעלה מעשרים שנה, במהלכן העניקה פתרונות למגוון לקוחות אשר זכו בפתרון אישי התפור לפי מידותיהם.

החברה מתמחה באבטחת מועדונים, ברים, מסעדות ומקומות בילוי, אשר נדרשים לשמור על חוקים ותקנות, ולהבטיח למבלים בהם חוויה נעימה, אך גם בטוחה. הלקוחות שלנו נהנים מהניסיון רב השנים והיכולות המוכחות, בבניית מדיניות בטחון ויישומה בשטח. תוך כדי הישענות על כוח האדם הטוב ביותר והאמצעים הטכנולוגיים הדרושים.