עמוד הבית » אבטחת מועדונים

אבטחת מועדונים וברים

אבטחת מועדונים

כאשר אנשים יוצאים לבלות במסעדה, מועדון, או כל מקום אחר. הם בסך הכל רוצים ליהנות ולחזור הביתה בשלום, ללא שום בעיות ותקריות מיוחדות. אך לצערנו הרב ישנן אינספור תקלות אשר עשויות להתרחש ולפגוע בבילוי. מאיומי טרור ומקרי אלימות ועוד תאונות ותקלות שונות. מסיבה זו אנו זקוקים לאבטחת מועדונים. שירותי אבטחה אשר ינקטו בכל האמצעים על מנת להבטיח שהכול יתנהל כפי שצריך וללא בעיות חריגות.

אבטחת מועדונים נועדה להבטיח את שלומם של המבלים במקום, ולאפשר להם ליהנות מהבילוי ללא הפרעה. רק כך המבלים במקום יכולים לשמוח, לרקוד ולבלות, ללא דאגות, כאשר הם נהנים משמירה ואבטחה. 

בעלי המועדון ומקיימי האירוע יכולים להיות שקטים ולא לחשוש מאירועים חריגים, או הכנסה של נשק וסמים למועדון. רק כך נוכל לנהל עסקים בצורה בטוחה. יש צורך להקפיד על אבטחת מועדונים חסרת פשרות, אך ללא הפרעה למבלים.

במסגרת אבטחת מועדונים אנו נדרשים לתת מענה למגוון רחב של איומים. לצערנו הרב, גם בארץ וגם בעולם, ראינו לא מעט מקרים של בילויים במועדונים אשר הסתיימו בטרגדיה. רבים מהם כתוצאה מרשלנות ואי הקפדה על כללי הבטיחות. לכן, חייבים לקחת את הנושא בכל הרצינות. מגוון האיומים יכול להתחיל בפיגועי טרור; אירועים פליליים; אירועי אלימות נקודתיים במועדון; שימוש בסמים; בעיות דוחק וצפיפות ואפילו שרפות.

אבטחת מועדונים צריכה לקחת בחשבון כל תרחיש, גם את הקיצוני ביותר. ולנקוט בפעולות אשר יפחיתו את הסכנה וימנעו את אותם מקרי קיצון. אך באותה הנשימה עלינו להיות מוכנים גם לגרוע ביותר, על מנת לדעת איך להגיב ואיך לנהל את האירוע במקרה חירום.

לכל סוג של איום יש את דרכי התתמודדות והאסטרטגיות שנועדו קודם כל למנוע. ואחר כך בהינתן ההתרחשות, להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר. אך לצורך כך אנו תלויים בצוותי אבטחת מועדונים אשר הודרכו והוסמכו לתת מענה לכל אותם האיומים. 

תוך כדי הקמת שרשרת פיקודית, שימוש בעזרים טכנולוגיים ואמצעי תקשורת אשר יאפשרו לנהל ולשלוט על האירוע. צוותי אבטחת מועדונים צריכים לתת מענה לכל סוג של איום, ולכן תוכלו למצוא אותם בהיקף המועדון, בכניסות למועדון, בתוך המועדון ואפילו בחדרי השירותים.

אבטחת מסעדות וברים

גם מסעדות וברים נזקקים לשירותי אבטחה על מנת לשמור על הסדר הציבורי וביטחונם של המבלים. אבטחת מסעדות וברים היא גם דרישה בחוק לצורך רישוי העסק. וגם דבר מתבקש לנוכח האיומים הרבים שאיתם אנו מתמודדים – ממפגעי טרור אשר עשויים לנסות להיכנס למסעדה ולפגוע בסועדים. ועד תקריות אלימות בין אנשים ששתו יותר מידי. 

כל תקרית, ולו הקטנה ביותר, עשויה לצאת משליטה ולהשפיע לא רק על המעורבים בה באופן ישיר, אלא על כל הסובבים והעסק בכללותו. צוות המיומן באבטחת מסעדות וברים יודע כיצד להגיב לכל אירוע ולהכיל אותו בצורה הנכונה. כך ניתן למנוע את התרחבות האירוע ופגיעה במבלים.

ישנם הרבה דגשים והכנה מראש כאשר מדובר באבטחת מסעדות וברים, וגם מועדונים, אך עלינו לזכור את חוויית הלקוח. אנחנו רוצים לשמור על ביטחונם של המבלים, אך גם להעניק ללקוחות המבקרים בבית העסק תחושה וחוויה נעימה. 

אמנם יש צורך באנשי אבטחה והציבור הישראלי בהחלט מבין זאת, אך לא נרצה לגרום לקהל האורחים להרגיש כאילו הוא מבקר במחנה צבאי. לכן, לצד ההדרכות וההכשרה הביטחונית, נרצה גם להקפיד על הופעה ייצוגית והתנהלות נעימה מול קהל האורחים. במקרים רבים אנשי האבטחה מתנהלים בצורה שקופה ועושים את עבודתם ללא אינטראקציה עם קהל האורחים.

אך במקרים אחרים אבטחת מסעדות וברים דורשת אינטראקציה עם הקהל, ולכן על צוות הביטחון לדעת גם כיצד להתנהל בנימוס ובצורה מכובדת מול האורחים. המטרה שלנו היא לספק ביטחון לצורך פעילות עסקית תקינה וללא הפרעה לפעילות העסק.

ההתנהלות והעבודה מול קהל המבלים הם חלק מהדגשים החשובים בתחום אבטחת מסעדות, ברים ומועדונים, וזה חלק בלתי נפקד מההכנה של צוות האבטחה לקראת האירוע.

אבטחת קניונים וחנויות

המציאות הביטחונית, הצרכים התפעוליים והמוני המבקרים המגיעים למרכזי הקניות והחנויות. יוצרים בעיות ואיומים רבים אשר זקוקים למענה מקצועי בתחום האבטחה. אבטחת קניונים וחנויות נועדה לספק מענה לכל צורכי הביטחון של הקניונים, החנויות והציבור אשר מבקר בהם.

דרישות האבטחה של הקניונים הן גדולות ומורכבות, הן דורשות עמידה בחוקים ותקנים בטיחותיים; שימוש באמצעים טכנולוגיים ומדיניות ביטחון שהורכבה ותוכננה על ידי אנשי מקצוע, תוך כדי התחשבות בכל הגורמים הנ“ל.

אבטחת קניונים וחנויות צריכה לפקח על כל הכניסות והיציאות של הקניון, הכניסות הראשיות, כניסות הספקים ויציאות החירום. אבטחת קניונים וחנויות צריכה לשלוט על הכניסות, לבצע בדיקות כבודה ולהבטיח כי לא יכנסו גורמים עוינים או כל דבר אחר המהווה סכנה. 

בקרת הכניסה צריכה לתת מענה לצרכים הביטחוניים. אך גם לאפשר למבקרים במקום כניסה מהבירה ונוחה אשר לא תפגע בחוויית הבילוי.

חברת עולם הביטחון מעמידה לרשותכם צוות מנוסה עם רקע עשיר בתחום הביטחון. ויכולות מוכחות במתן מענה לאתגר ביטחון מורכבים. מקצועני הביטחון שלנו מעניקים פתרונות בהתאמה אישית, המבוססים על סקר סיכונים. 

ויישום הפרקטיקות המקצועיות הנהוגות בתחום האבטחה והשמירה, על מנת להעניק לכל לקוח את הפתרון ההולם.

עולם הביטחון- אבטחת אירועים

אבטחת מועדונים
אבטחת ברים

שאלות נפוצות

כן, חבתנו מתמחה באבטחת מועדונים, ברשות החברה מאבטחים חסונים ומנוסים בתחום, לקבלת פרטים נוספים כנסו וצרו קשר

המחיר תלוי בסגנון המועדון, בכמות המאבטחים, בכמות ימים ושעות , לקבלת פרטים נוספים כנסו

בעיקר באזור המרכז ואזורים נוספים, לפרטים צרו קשר

כן, החברה מעסיקה מאבטחים עם הכשרה בכל הרמות

כן, אבל רק מועדונים שיש להם דרישה ממשטרת ישראל