עמוד הבית » אבטחת אירועים

אבטחת אירועים

אבטחת אירוע היא חלק בלתי נפרד מארגון האירוע והוצאתו אל הפועל. כאשר מקיימים אירועים המוניים, בין אם אלו אירועים הפתוחים עבור הציבור הרחב, או אירועים עבור קהל אקסלוסיבי, יש צורך בשירותי אבטחת אירועים אשר יטפלו בצד הביטחוני והבטיחותי של האירוע, ובחלק ניכר מהלוגיסטיקה הכרוכה בנושאי הביטחון. 

ישנן סיבות שונות מדוע אנו נזקקים לאבטחת אירועים והן יכולות להשתנות מאירוע לאירוע, כלומר כל אירוע חשוף לסכנות אחרות, מאיומי טרור, סחר בסמים ועד בעיות הקשורות לדוחק וצפיפות באירוע.

מה זה תכל"ס אבטחת אירועים

אבטחת אירועים מטפלת בכל היבטי האירוע הכוללים בקרת כניסה, אבטחה במהלך האירוע והכוונת התנועה.

בקרת כניסה – באירועים תמיד חשוב לנו לשלוט על האנשים הנכנסים, בפרט אם מדובר באירוע למוזמנים בלבד ולבעלי כרטיסים, אך גם באירועים הפתוחים לקהל הרחב יש צורך בבקרת כניסה.

יש צורך בשליטה ובקרה על הכנסיות והיציאות, למנוע כניסה בלתי מורשית וגם להבטיח כניסה מסודרת שאינה מסכנת אף אחד, ותואמת למגבלות שהוגדרו עבור מספר האנשים. כמו כן, בקרת הכניסה צריכה לוודא שאין כניסה של נשקים וחומרים אסורים, או כל דבר אשר יכול לסכן את שלומם של הנוכחים באירוע.

אבטחה במהלך האירוע – אבטחת אירועים נמשכת בכל שלבי האירוע. יש צורך לשמור על סדר לאורך כל האירוע, להיות ערניים לגבי כל איום וסכנה, אך גם לא להפריע למהלך התקין של האירוע. באירועים מסוימים, כמו למשל הופעות של אמנים, יש צורך ביצירת מרחב סטרילי אשר ימנע ממעריצים לחצות את הגבולות.

הכוונת תנועה – אבטחת אירועים המוניים דורשת גם סדרנים והכוונת תנועה של כלי רכב והולכי רגל. כאשר מדובר בכמויות גדולות של אנשים, חשוב להוביל אותם בצורה מסודרת ומאורגנת ממגרשי החניה לעבר זירת האירוע, זאת על מנת להבטיח את שלומם ואת הסדר הציבורי.

אין לזלזל באבטחת אירועים

ככל שסדר הגודל של האירוע ומספר המשתתפים עולה, כך גם גוברות הסכנות. אסונות רבים התרחשו, גם בארץ וגם בעולם, לא בגלל פעילויות טרור וחבלה, אלא פשוט מרשלנות וחוסר סדר בהתנהלות. זה הוא תחום מקצועי הדורש אנשי צוות מקצועיים ובעלי ניסיון.

אבטחת אירועים דורשת הכנה מראש לקראת האירוע. לצורך הכנה נכונה, על מומחי הביטחון שלנו לדעת את כל פרטי האירוע ולבצע סקר סיכונים אשר יאפשר לנו להכין תכנית פעולה. 

למשל נרצה לדעת את מספר המשתתפים באירוע; זמן ההתחלה וזמן הסיום; מבנה המקום; יציאות החירום; דרכי הגישה וכו. זה דורש הכנה מראש, הכוללת סיור של מומחי האבטחה שלנו באתר. 

לאחר שאנו ממפים את כל הסיכונים, אנו מכינים את התכנית לאבטחת האירוע, את האמצעים שבהם נשתמש, בעלי התפקידים במהלך האירוע, תחומי האחריות ואמצעי התקשורת שבאמצעותם נשלוט על האירוע.

אבטחת אירועים מתקיימת במתכונת של מבצע צבאי; יש בה אנשים המופקדים על איסוף מידע מודיעיני ותכנון האירוע. אנשים המנהלים את האירוע; ישנה הדרכה לכל שומר וסדרן לגבי הגזרה שעלייה הוא אחראי, תחומי האחריות, האיומים והסכנות, וכיצד עליו לנהוג.

המטרה שלנו היא להבטיח שהאירוע יעבור בשלום וישיג את מטרותיו. אם זוהי הופעת רוק בפארק, או פסטיבל למשפחות עם ילדים, כולם צריכים להגיע, ליהנות ובסוף האירוע לחזור הביתה בשלום. הכנה נכונה תאפשר התנהלות תקינה של האירוע ותימנע אירועים חריגים.

צוות מקצועי בשטח

אבטחת אירועים דורשת גם עובדי שמירה וסדרנים בעלי מראה ייצוגי ותודעת שירות. הצוות שלנו הוא צוות במדים ובעל הופעה ייצוגית מכובדת. הקהל יודע להבחין בבירור בצוות האבטחה, להישמע להוראותיהם ולדעת שאליהם הוא יכול לפנות בעת מצוקה. יודע לכוון את הקהל, בנימוס ובאסרטיביות.

אנו בוחרים את הצוות בקפידה ותוכלו למצוא בו את מיטב הבחורים; יוצאי צבא ובעלי ניסיון ביטחוני, אשר עברו הכשרות ואימונים לצורך מילוי המשימה. לצורך מילוי המשימה אנו מציידים אותם בציוד ייעודי על פי הצורך, ציוד הכולל אמצעי תקשורת מתקדמים, פנסים, גלאי מתכות, תיקי עזרה ראשונה וכל ציוד נדרש.

אבטחת אירועי ספורט

אחד מסוגי האירועים אשר מחייב הכנה מראש ותשומת לב מיוחדת הוא אירועי הספורט. אבטחת אירועי ספורט יכולה להיות, במקרים מסוימים, יותר מורכבת מאבטחת אירועים אחרים. 

מצד אחד יש באירועי הספורט את כל המאפיינים של אירועים אחרים, אך במקרים רבים הם גם גדולים יותר, משתרעים על פני שטח גדול, ובמקרים מסוימים דורשים הפרדה בין אוהדי קבוצות יריבות לצורך מניעת חיכוכים ומקרי אלימות.

לצערנו אירועי ספורט הם זירה בה באים לידי ביטוי קונפליקטים שונים אשר אינם קשורים לפעילות הספורטיבית, כמו למשל קונפליקטים חברתיים ופוליטיים. הפוטנציאל של התלקחות אירוע אלים עשוי להיות גבוה מאוד וכל מקרה אלים בודד עשוי לצאת משליטה.

לכן ישנה חשיבות גדולה לאבטחה מקצועית, אבטחה אשר יודעת לזהות את פוטנציאל ההתלקחות, כולל איתור גורמים פרובוקטיביים, ולתת מענה אשר ימנע את אותם המקרים עוד לפני שהם מתחילים.

אירוע ספורט תקין

אבטחת אירועי ספורט צריכה להבטיח את ההתנהלות התקינה של האירוע בכל המובנים. אנו מדברים על הביטחון של המשתתפים באירוע הנמצאים בתוך המתחם. ביטחון היקפי שימנע כל פגיעה חיצונית, ביטחון עבור שחקני הקבוצות. מניעת חיכוכים בין אוהדים, מניעת הכנסה של כלי נשק וחומרים אסורים; מניעת פעילות פלילית ובקרת כניסה כללית.

אנו בעולם הביטחון מתמחים באבטחת אירועים ואבטחת אירועי ספורט מכל הסוגים. מומחי הביטחון שלנו, יוצאי מערכת הביטחון, המתמחים בניהול ביטחוני ותכנון מבצעי, יערכו סקר סיכונים. 

הסקר, הכולל איסוף מודיעין, יאפשר לנו להבין ולמפות את כל האיומים לצורך קביעת האסטרטגיה לניהול האירוע, ואת הטקטיקות למניעה והתמודדות עם תרחישים ביטחוניים שונים.

אבטחת אירועי ספורט מתבצעת באמצעות דרג פיקודי המנהל את האירוע. ישנה חלוקה של בעלי תפקידים, גזרות וסמכויות. כל בעל תפקיד, מהבכיר ועד הזוטר, עובר הדרכה לגבי הסכנות ותחומי אחריותו. 

לכל אורך האירוע הצוות שלנו מתפעל את כל העניינים הלוגיסטיים הקשורים לאבטחה ושמירת הסדר, תוך כדי תצפית וערנות לגבי כל סיכון אשר עשוי להתעורר.

רק עבודה עם חברת אבטחה מנוסה תבטיח אירוע אשר מתנהל כהלכה. הקהל והמשתתפים יוכלו להגיע בבטחה אל מתקן הספורט; הכניסה תתבצע בצורה מסודרת; הקהל יוכל ליהנות מהפעילות ללא חשש, ובסיום תתבצע יציאה מסודרת ומאורגנת של הקהל לעבר הרכבים והתחבורה הציבורית.

עולם הביטחון- חברת אבטחה

אבטחת אירועים
אבטחת אירועים
אבטחת מועדונים
אנשים שואלים

כן, אנחנו מעסיקים מאבטחים עם הכשרות ברמות שונות

כן, חברתנו מתמחה באבטחת אירועים המונים מכל סוג, לקבלת פרטים כנסו

המחיר אינו אחיד, לקבלת הצעה כנסו וצרו איתנו קשר

מגוון פטרונות אבטחה לאירועים, אשר מותאמות לצורכי לקוח, לקבלת פרטים נוספים כנסו

בעיקר באזור המרכז, אבל גם באזורים אחרים, לקבלת פרטים כנסו

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה למה צריך מצלמות אבטחה? כיום מרבית המקומות מאובטחים בדרך זו או אחרת. במרבית המקומות בהם נדרשת אבטחה נדרשת גם רשת של מצלמות אבטחה

Read More »
מכשיר הקלתה
מכשיר הקלתה

מכשיר הקלתה *מכשיר מסוג חיבור USB יכול להיות מותקן בדיסק און קיא, מטענים, כבלים למחשב וכל מוצר שכולל את חיבור הUSB.* הקלטה וצילום הם כלי

Read More »
גז פלפל
גז פלפל

גז פלפל רבים נושאים איתם מיכל גז מדמיע לצורך הגנה עצמית. מבחינה טכנית, הגז יכול להגיע בין אם במכלים בגדלים שונים וצורות שונות ולעתים בצורת

Read More »
מצלמות אבטחה נסתרות לבית
מצלמה נסתרת לבית

מצלמות אבטחה נסתרות לבית מחפשים מצלמה נסתרת לבית? מרגישים לא בטוחים ורוצים לדעת שהכל תקין בבית בזמן שאתה בחוץ? אוקיי, דבר ראשון הגעתם למקום הנכון…

Read More »
מצלמה נסתרת לרכב
מצלמה נסתרת לרכב

מצלמה נסתרת לרכב מצלמה נסתרת לרכב: מה שחשוב לדעת לפני רכישת מצלמה נסתרת לרכב‬ רבים מכירים את ההרגשה הלא נעימה כאשר אנו חוזרים לרכב שלנו

Read More »
אבטחת תחבורה ציבורית
אבטחה בתחבורה ציבורית

אבטחת תחבורה ציבורית אבטחת תחבורה ציבורית – היכן יש אבטחה תחבורה ציבורית?, איפה מרוויחים הכי הרבה כסף? האם קשה יותר לעבוד באבטחת תחבורה ציבורית? רבים

Read More »