סדרן בחירות

סדרן בחירות- בוא נדבר דוגרי, רובנו הגדול היה רוצה מאוד לעבוד יום שלם ולהרוויח סכום של 1500 שח ביום לא ככה?
טוב אז במציאות כמו שלנו רובנו לא מרוויחים סכומים כאלה באופן יומי.  אבל היי לפחות פעם בשנתיים יש בחירות .
למי שלא הבין הכתבה הבאה הולכת לעסוק באבטחת בחירות בקלפיות.
במדינת ישראל אמנם החוק קובע כי אחת לארבע שנות שלטון מתקיימים בחירות דמוקרטיות. אך בפועל הבחירות מתקיימות בדרך כלל בין שנתיים לשלוש לאחר התחלת שלטון .
הבחירות מתבצעות באופן שכל אזרח במדינת ישראל ללא יוצא מן הכלל רשאי להצביע פעם אחת למתמודד אחד. אופן ההצבעה נעשה בקלפיות .

מה תפקידו?

בעיקרון תפקידם של אותם הסדרנים לא מסובך מידי . הם כמובן אמורים למנוע מקרי אלימות של מצביעים , מקרי התססה שיכולים לקרות ומניעת מצבי אי סדר .

אך אם לומר את האמת מתי ראיתם מקרים כאלה / שמעתם על מקרים מהסוג הזה.
בפועל הסדרנים בודקים באופן שיטתי את המצביעים לפני כניסתם לקלפי ומחלקים לכל אחד מהם את הכרטיס שלו. וזה על מנת ליצור סדר מסוים ולמנוע תורים ארוכים מן הסתם.

דרישות התפקיד:

כמובן שהתפקיד לא דורש מיומנות רבה מידי כי בתכלס זה עבודה של סדרן רגיל .
אך למרות זאת עדיין כמאבטח וסדרן עלייך לעמוד בדרישות המקובלות של של מאבטח. ( לדעת להשתמש בנשק ) ואם לומר את האמת ניסיון באבטחה לא יזיק.
הדרישה החשובה ביותר היא כמובן בריאות תקינה , נכונות לרציניות במשך כל היום העמוס והארוך הזה. יכולת ריכוז המאפשרת לך להיות מפוקס לכל מקרה ו.
תרחישים של אלימות , פיגועים וכל דבר מהסוג הזה צצים ממש ברגע ועל מנת שתוכל כמאבטח למנוע את אותם אירועים. ואף להגן על שאר האזרחים עלייך להישאר מפוקס ומרוכז במשך כל זמן עבודתך .

כמה מרוויחים?

את התפקיד הזה ממלאים אותם סדרנים שלמען האמת לא עושים הרבה כי מקרים מהסוג שציינו כמעט ולא קורים. אך למרות זאת הם מרווחים סכום כסף מאוד גדול ביחס לעבודה ליום אחד (1200-1500 שח) .

איך מתקבלים לעבודה?

השאלה אותה כולם רוצים לדעת זה איך מתקבלים לעבודה ומשיגים את העבודה הנכספת הזו ביום הבחירות.
התשובה לשאלה הזאת עדיין עמומה מן הסתם. כי רוב האנשים שסוגרים עבודה ביום הבחירות משיגים זאת מקשרים אישיים של בני משפחתם ומקרובים למפלגות השונות ולמחלקות הפרסום שלהם.
אך עדיין גם כאיש ״רגיל ללא קשרים״ אתה לחלוטין יכול להשיג את העבודה. באמצעות פנייה לוועדת הבחירות ולאחראים על כך במשרדי ראשויות העיר השונות  או למפלגות השונות (ולשמש כמפקח על הליך בחירות תקין).

עולם הביטחון- שירותי שמירה ואבטחה

סדרן בחירות
סדרן בחירות
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם
מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה למה צריך מצלמות אבטחה? כיום מרבית המקומות מאובטחים בדרך זו או אחרת. במרבית המקומות בהם נדרשת אבטחה נדרשת גם רשת של מצלמות אבטחה

Read More »
מכשיר הקלתה
מכשיר הקלתה

מכשיר הקלתה *מכשיר מסוג חיבור USB יכול להיות מותקן בדיסק און קיא, מטענים, כבלים למחשב וכל מוצר שכולל את חיבור הUSB.* הקלטה וצילום הם כלי

Read More »
גז פלפל
גז פלפל

גז פלפל רבים נושאים איתם מיכל גז מדמיע לצורך הגנה עצמית. מבחינה טכנית, הגז יכול להגיע בין אם במכלים בגדלים שונים וצורות שונות ולעתים בצורת

Read More »
מצלמות אבטחה נסתרות לבית
מצלמה נסתרת לבית

מצלמות אבטחה נסתרות לבית מחפשים מצלמה נסתרת לבית? מרגישים לא בטוחים ורוצים לדעת שהכל תקין בבית בזמן שאתה בחוץ? אוקיי, דבר ראשון הגעתם למקום הנכון…

Read More »
מצלמה נסתרת לרכב
מצלמה נסתרת לרכב

מצלמה נסתרת לרכב מצלמה נסתרת לרכב: מה שחשוב לדעת לפני רכישת מצלמה נסתרת לרכב‬ רבים מכירים את ההרגשה הלא נעימה כאשר אנו חוזרים לרכב שלנו

Read More »
אבטחת תחבורה ציבורית
אבטחה בתחבורה ציבורית

אבטחת תחבורה ציבורית אבטחת תחבורה ציבורית – היכן יש אבטחה תחבורה ציבורית?, איפה מרוויחים הכי הרבה כסף? האם קשה יותר לעבוד באבטחת תחבורה ציבורית? רבים

Read More »